O nas


Czym się
zajmujemy?
Auto detailingiemAuto detailing jest to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego 

lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności..

 

Detailing wnętrza


Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację
i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika.

Główne procesy dokonywane w procesie detailingu wnętrza polegają na czyszczeniu elementów tapicerskich, podsufitki, kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych.

Nacisk kładziony jest na odnowę najdrobniejszych szczegółów i przywrócenie stanu fabrycznego.


Detailing zewnętrzny


Detailing zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację powłoki lakierniczej, kół, szyb, elementów chromowanych.

W przypadku regeneracji powłoki lakierniczej proces ten można podzielić na trzy części:

Jedną z nich jest oczyszczenie karoserii – prowadzi do usunięcia wszelkich obcych cząsteczek z powierzchni zewnętrznych poprzez użycie środków chemicznych, wody, glinki samochodowej.

Kolejnym etapem jest proces polerowania powłoki lakierniczej – może być dokonywany ręcznie lub maszynowo, przy użyciu maszyny polerskiej, padów i past polerskich.

Polerowanie lakieru powoduje usunięcie rys z warstwy klaru, utlenień, wżerów pochodzenia organicznego i innych niedoskonałości lakieru.
Ostatnim procesem jest konserwacja – polega na nałożeniu ochronnej warstwy wosku (w postaci mleczka lub pasty) lub powłok ochronnych o dużej trwałości, zabezpieczającej karoserię przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i przywieraniu obcych cząsteczek.


Ponieważ stawiamy na jakość, dla nas nie liczy się ilość aut które zrobimy np. w ciągu tygodnia, istotne jest żeby każda realizacja była na jak najwyższym poziomie z dbałością o jak najmniejsze szczegóły.

Z tego powodu cały czas staramy się podnosić swoje umiejętności oraz wyszukiwać nowych lepszych urządzeń oraz kosmetyków które pomogą nam osiągać bardzo wysoką jakość.

Przyjeżdżając do Nas możesz liczyć na naszą obiektywną opinie i poradę, a finałem jest usługa na najwyższym poziomie zawsze dopasowana indywidualnie dla Ciebie i Twoich możliwości finansowych..